Showing results 181 to 240 of 256
Huang, Yuan , Wang, Xiao , Zhang, Xu , Chen, Xianjue , Li, Baowen , Wang, Bin , Huang, Ming , Zhu, Chongyang , Zhang, Xuewei , Bacsa, Wolfgang S. , et al
Kim, Boeun , Park, Se Woong , Kim, Jae-Yup , Yoo, Kicheon , Lee, Jin Ah , Lee, Min-Woo , Lee, Doh-Kwon , Kim, Jin Young , Kim, BongSoo , Kim, Honggon , et al
Lee, J.D. , Yun, Won Seok , Park, Noejung
Kim, Jung-Hui , Kim, Ju-Myung , Cho, Seok-Kyu , Kim, Nag-Young , Lee, Sang-Young
Park, Young S. , Chan, Christopher C. S. , Reid, Benjamin P. L. , Holmes, Mark J. , Coles, David M. , Alexander-Webber, Jack A. , Nicholas, Robin J. , Taylor, Robert A. , Lee, Seung-Woong , Yang, Woochul , et al
Szailer, Tamás , Kwak, Jahun , Kim, Do Heui , Hanson, Jonathan C. , Peden, Charles H.F. , Szanyi, János
Shao, Lidong , Tobias, Gerard , Salzmann, Christoph G. , Ballesteros, Belen , Hong, Sung You , Crossley, Alison , Davis, Benjamin G. , Green, Malcolm L. H.
Huang, Tian , Wang, Huan , Granick, Steve
Granick, Steve , Zhu, YX , Lin, ZQ , Bae, SC , Wong, JS , Turner, J
Kang, Taehee , Rhie, Jiyeah , Park, Joohyun , Bahk, Young-Mi , Ahn, Jae Sung , Jeon, Hyeongtag , Kim, Dai-Sik
Chou, Harry , Ismach, Ariel , Ghosh, Rudresh , Ruoff, Rodney S. , Dolocan, Andrei
Kemp, K. Christian , Chandra, Vimlesh , Saleh, Muhammad , Kim, Kwang S.
Kim, Jae Hyung , Sa, Young Jin , Jeong, Hu Young , Joo, Sang Hoon
Kim, Do Heui , Kwak, Jahun , Szanyi, Janos , Cho, Sung June , Peden, Charles H. F.
Park, Noeul , Park, Kyoung-Duck , Chung, Youngjoo , Jeong, Mun Seok
Pettes, Michael Thompson , Sadeghi, Mir Mohammad , Ji, Hengxing , Jo, Insun , Wu, Wei , Ruoff, Rodney S. , Shi, Li
Wu, Qingzhi , Wu, Yaping , Hao, Yufeng , Geng, Jianxin , Charlton, Matthew , Chen, Shanshan , Ren, Yujie , Ji, Hengxing , Li, Huifeng , Boukhvalov, Danil W. , et al
PEANASKY, J , SCHNEIDER, HM , GRANICK, S , KESSEL, CR
Walker, David A. , Browne, Kevin P. , Kowalczyk, Bartlomiej , Grzybowski, Bartosz A.
Park, Kyoung-Duck , Lee, Seung Gol , Heo, Chaejeong , Lee, Young Hee , Jeong, Mun Seok
Kim, Woo-Hee , Kim, Min-Kyu , Oh, Il-Kwon , Maeng, Wan Joo , Cheon, Taehoon , Kim, Soo-Hyun , Noori, Atif , Thompson, David , Chu, Schubert , Kim, Hyungjun
Mohanty, Paritosh , Yoon, Ilsun , Kang, Taejoon , Seo, Kwanyong , Varadwaj, Kumar S. K. , Choi, Wonjun , Park, Q-Han , Ahn, Jae Pyung , Suh, Yung Doug , Ihee, Hyotcherl , et al
Lee, Haemi , Lee, Jung-Hoon , Jin, Seung Min , Suh, Yung Doug , Nam, Jwa-Min
van der Veen, Renske M. , Kwon, Oh Hoon , Tissot, Antoine , Hauser, Andreas , Zewail, Ahmed H.
Yang, Seung Jun , Lee, Yangjin , Kim, Jin Hong , Kim, Hyuk Jin , Choi, Byoung Ki , Jeong, Hu Young , Kim, Kwanpyo , Choi, Jin Sik , Chang, Young Jun
Zhang, LF , Granick, S
Le, Phan Gia , Pham, Thuy Linh , Nguyen, Dang Thanh , Lee, Jong-Sook , Fisher, John G. , Kim, Hwang-Pill , Jo, Wook
Choi, Han-Kyu , Park, Sang-Min , Jeong, Jeeyoon , Lee, Hankyul , Yeon, Gyu Jin , Kim, Dai-Sik , Kim, Zee Hwan
Yu, Seong Uk , Lee, Hwiwon , Cho, Woo Jong , Kim, Chulhyun , Kang, Moon Cheol , Shin, Hyun-Joon , Kim, Namdong , Hahn, Sei Kwang , Kim, Kwang S.
Oh, E , Yee, KJ , Soh, SM , Lee, JU , Woo, JC , Jeon, HS , Kim, DS , Lee, S , Furdyna, JK , Ri, HC , et al
Jiang, CY , Ko, Hyunhyub , Tsukruk, VV
Garcia, Amanda C. , Kolb, Manuel J. , van Nierop y Sanchez, Chris , Vos, Jan , Birdja, Yuvraj Y. , Kwon, Youngkook , Tremiliosi-Filho, Germano , Koper, Marc T. M.
Yu, SY , Chu, JH , Lee, JI , Kim, D , Yee, YH , Kim, DS , Leem, JY , Lee, CR , Lee, JH
Lee, Sun Hwa , Seo, Jae Hong , Shin, Eunhye , Joo, Se Hun , Buyukcakir, Onur , Jiang, Yi , Kim, Minhyeok , Nam, Hyunju , Kwak, Sang Kyu , Ruoff, Rodney S.
Chen, Xinqi , Xu, Zhi-Hui , Li, Xiaodong , Shaibat, Medhat A. , Ishii, Yoshitaka , Ruoff, Rodney S.
Zhang, Xu , Goossens, Karel , Li, Wei , Chen, Xianjue , Chen, Xiong , Saxena, Manav , Lee, Sun Hwa , Bielawski, Christopher W. , Ruoff, Rodney S.
Kim, Yea Eun , Yeom, Su Jeong , Lee, Jung-Eun , Kang, Sujin , Kang, Haisu , Lee, Ga-Hyeun , Kim, Min Jeong , Lee, Seung Geol , Lee, Hyun-Wook , Chae, Han Gi
Dato, Albert , Radmilovic, Velimir , Lee, Zonghoon , Phillips, Jonathan , Frenklach, Michael
Kim, Hyun Ho , Yang, Jae Won , Jo, Sae Byeok , Kang, Boseok , Lee, Seong Kyu , Bong, Hyojin , Lee, Geunsik , Kim, Kwang S. , Cho, Kilwon
Anjum, Mohsin Ali Raza , Lee, Jae Sung
Deepankumar, Kanagavel , Lim, Chanoong , Polte, Ingmar , Zappone, Bruno , Labate, Cristina , De Santo, Maria P. , Mohanram, Harini , Palaniappan, Alagappan , Hwang, Dong Soo , Miserez, Ali
FRANTZ, P , GRANICK, S
LUO, WL , WANG, H , RUOFF, RS , CIOSLOWSKI, J , PHELPS, S
Kwon, Yoojung , Park, Gyeong-Su , Cho, Jaephil
Vattikuti, S. V. Prabhakar , Byon, Chan
Lee, Kee Han , Lee, Sun Hwa , Ruoff, Rodney S.
Rhee, Chang Houn , Lee, Jae Sung , Chung, Soo Hyun
Ryu, Jaegeon , Hong, Dongki , Choi, Sinho , Park, Soojin
Lee, Jung-Hoon , Oh, Jeong-Wook , Nam, Sang Hwan , Cha, Yeong Seok , Kim, Gyeong-Hwan , Rhim, Won-Kyu , Kim, Nam Hoon , Kim, Jongwoo , Han, Sang Woo , Suh, Yung Doug , et al
Jeong, Donghyun , Kim, Kyungmin , Lee, Yujeong , Cho, Jaeheung
Seo, Minah , Park, Hyeong‐Ryeol
Hur, Min Sup , Kumar, Manoj , Song, Hyung Seon , Kang, Teyoun
Han, Sanghoon , Bahk, Young-Mi , Park, Namkyoo , Kim, Dai-Sik
Kang, Taehee , Bahk, Young-Mi , Kim, Dai-Sik
Ji, Gangseon , Kim, Hwan Sik , Cha, Seong Ho , Lee, Hyoung-Taek , Kim, Hye Ju , Lee, Sang Woon , Ahn, Kwang Jun , Kim, Kyoung-Ho , Ahn, Yeong Hwan , Park, Hyeong‐Ryeol
Bacon, R. , Brinchmann, J. , Richard, J. , Contini, T. , Drake, A. , Franx, M. , Tacchella, Sandro , Vernet, J. , Wisotzki, L. , Blaizot, J. , et al
Rodriguez, Paramaconi , Kwon, Youngkook , Koper, Marc T. M.
Shin, Hyeon Suk , Kim, Jang Hoon , Bin Kim, Seung , Jung, Young Mee
Kim, Byung Hoon , Hong, Won G. , Yu, Han Young , Han, Young-Kyu , Lee, Sang Moon , Chang, Sung Jin , Moon, Hoi Ri , Jun, Yongseok , Kim, Hae Jin
Ide, Keisuke , Futakado, Yuki , Watanabe, Naoto , Kim, Junghwan , Katase, Takayoshi , Hiramatsu, Hidenori , Hosono, Hideo , Kamiya, Toshio
Anonymous