Showing results 121 to 180 of 256
SCHNEIDER, HM , GRANICK, S , SMITH, S
Jang, Sooyeon , Lee, Jiwon , Nam, Sangin , Ko, Hyunhyub , Chang, Suk Tai
ZHANG, QG , DUPRE, P , GRZYBOWSKI, B , VACCARO, PH
Kwak, Won-Jin , Hirshberg, Daniel , Sharon, Daniel , Afri, Michal , Frimer, Aryeh A. , Jung, Hun-Gi , Aurbach, Doron , Sun, Yang-Kook
Beal, C. M. , Webber, M. E. , Ruoff, R. S. , Hebner, R. E.
Nagamanasa, Kandula Hima , Wang, Huan , Granick, Steve
Xie, AF , Granick, S
Groszewicz, Pedro B. , Breitzke, Hergen , Jo, Wook , Roedel, Juergen , Buntkowsky, Gerd
Kang, Seok Ju , Park, Youn Jung , Hwang, Jiyoung , Jeong, Hee June , Lee, Jong Soon , Kim, Kap Jin , Kim, Ho-Cheol , Huh, June , Park, Cheolmin
Pan, Fei , Ni, Kun , Xu, Tao , Chen, Huaican , Wang, Yusong , Gong, Ke , Liu, Cai , Li, Xin , Lin, Miao-Ling , Li, Shengyuan , et al
Joo, J , Son, Jae Sung , Kwon, SG , Yu, JH , Hyeon, T
Timonen, Jaakko V. I. , Demirors, Ahmet F. , Grzybowski, Bartosz A.
Heo, In , Lee, Jong Chan , Özer, Begüm Rukiye , Schultz, Thomas
Ozer, Begum Rukiye , Lee, Jong Chan , Heo, In , Schultz, Thomas
Lee, Ja Yil , Wang, Feng , Fazio, Teresa , Wind, Shalom , Greene, Eric C.
Kwon, Youngkook , Schouten, Klaas Jan P. , Koper, Marc T. M.
Brantley, Johnathan N. , Bailey, Constance B. , Wiggins, Kelly M. , Keatinge-Clay, Adrian T. , Bielawski, Christopher W.
Yang, Euiseob , Lee, Jun Gyeong , Park, Eun Duck , An, Kwangjin
Kim, Bong-Jun , Lee, Yong Wook , Choi, Sungyeoul , Lim, Jung-Wook , Yun, Sun Jin , Kim, Hyun-Tak , Shin, Tae-Ju , Yun, Hwa-Sick
Brazard, Johanna , Ono, Robert J. , Bielawski, Christopher W. , Barbara, Paul F. , Vanden Bout, David A.
Kim, Jeong Soo , Kim, Byung-Man , Kim, Un-Young , Shin, HyeonOh , Nam, Jung Seung , Roh, Deok-Ho , Park, Jun-Hyeok , Kwon, Tae-Hyuk
Noh, Woo Yeong , Mun, Jinhong , Lee, Yeongdae , Kim, Eun Mi , Kim, Young Kyeong , Kim, Kwang Young , Jeong, Hu Young , Lee, Jong Hoon , Song, Hyun-Kon , Lee, Geunsik , et al
Britto, Sylvia , Leskes, Michal , Hua, Xiao , Hebert, Claire-Alice , Shin, Hyeon Suk , Clarke, Simon , Borkiewicz, Olaf , Chapman, Karena W. , Seshadri, Ram , Cho, Jaephil , et al
May, Molly A. , Fialkow, David , Wu, Tong , Park, Kyoung-Duck , Leng, Haixu , Kropp, Jaron A. , Gougousi, Theodosia , Lalanne, Philippe , Pelton, Matthew , Raschke, Markus B.
Lim, Dong-Kwon , Jeon, Ki-Seok , Kim, Hyung Min , Nam, Jwa-Min , Suh, Yung Doug
Ko, Hyunhyub , Tsukruk, Vladimir V.
Kim, Sang Gyun , Ju, Myung Jong , Choi, In Taek , Choi, Won Seok , Choi, Hyun-Jung , Baek, Jong-Beom , Kim, Hwan Kyu
Xu, Xiaobin , Li, Huifeng , Hasan, Dihan , Ruoff, Rodney S. , Wang, Alan X. , Fan, D. L.
Liu, Jianfeng , Cunning, Benjamin V. , Daio, Takeshi , Mufundirwa, Albert , Sasaki, Kazunari , Lyth, Stephen M.
Casabianca, Leah B. , Shaibat, Medhat A. , Cai, Weiwei W. , Park, Sungjin , Piner, Richard , Ruoff, Rodney S. , Ishii, Yoshitaka
Botteon, Alessandra , Kim, Wang-Hyo , Colombo, Chiara , Realini, Marco , Castiglioni, Chiara , Matousek, Pavel , Kim, Byung-Man , Kwon, Tae-Hyuk , Conti, Claudia
Park, Yong Il , Kim, Jeong Hyun , Lee, Kang Taek , Jeon, Ki-Seok , Bin Na, Hyon , Yu, Jung Ho , Kim, Hyung Min , Lee, Nohyun , Choi, Seung Hong , Baik, Sung-Il , et al
Kim, Hyung Min , Park, Hyo Sun , Cho, Youngho , Jin, Seung Min , Lee, Kang Taek , Jung, Young Mee , Suh, Yung Doug
Cho, Hyungjoon , Ackerstaff, Ellen , Carlin, Sean , Lupu, Mihaela E. , Wang, Ya , Rizwan, Asif , O'Donoghue, Joseph , Ling, C. Clifton , Humm, John L. , Zanzonico, Pat B. , et al
Kim, Bohee , Jeong, Donghyun , Ohta, Takehiro , Cho, Jaeheung
Jeong, Jae-Yong , Lee, Hwa-Jeong , Kang, Sang-Wook , Tan, Loon-Seng , Baek, Jong-Beom
Idrees, M. , Nadeem, M. , Sung, Nark-Eon , Asanova, T. , Shin, T. J.
Han, Sang-Wook , Oh, Se-Jin , Tan, Loon-Seng , Baek, Jong-Beom
Jue, Miyeon , Lee, Sanghwa , Paulson, Bjorn , Namgoong, Jung-Man , Yu, Hwan Yeul , Kim, Gwanho , Jeon, Sangmin , Shin, Dong-Myung , Choo, Myung-Soo , Joo, Jinmyoung , et al
Zuo, Jie , Meng, Guowen , Zhu, Chuhong , Zhou, Qitao , Li, Zhongbo , Ke, Yan , Zhou, Ningning
Ausman, KD , Piner, R , Lourie, O , Ruoff, RS , Korobov, M
Kwak, Jahun , Hu, Jian Zhi , Kim, Do Heui , Szanyi, Janos , Peden, Charles H. F.
Lee, Hyun-Wook , Li, Yuzhang , Cui, Yi
Lee, Jiwon , Yoo, Seugmin , Shin, Myoungsoo , Choe, Ayoung , Park, Soojin , Ko, Hyunhyub
BOUCHALKHA, A , KIM, DS , JACOB, JM , ZHOU, JF , SONG, JJ , KLEM, JF
Szanyi, Janos , Kwak, Jahun
Abe, K. , Abe, Ke. , Ahn, S. H. , Aihara, H. , Aimi, A. , Akutsu, R. , Andreopoulos, C. , Anghel, I. , Anthony, L. H. V. , Antonova, M. , et al
Lee, Seung-Joon , Kim, Soo-Hyun , Saito, Masayuki , Suzuki, Kazuharu , Nabeya, Shunichi , Lee, Jeongyeop , Kim, Sangdeok , Yeom, Seungjin , Lee, Do-Joong
Nam, Jwa-Min , Oh, Jeong-Wook , Lee, Haemi , Suh, Yung Doug
Park, Kyoung-Duck , Raschke, Markus B.
Lee, Seung Joon , Baik, Jeong Min , Moskovits, Martin
Kim, So Youn , Meyer, Henriette W. , Saalwaechter, Kay , Zukoski, Charles F.
Rodriguez-Gonzalez, Claramaria , Martinez-Hernandez, Ana L. , Castano, Victor M. , Kharissova, Oxana V. , Ruoff, Rodney S. , Velasco-Santos, Carlos
Jung, Ha-Kyun , Oh, Jae-Suk , Seok, Sang Il , Lee, Tack-Hyuck
Carvalho, Bruno R. , Hao, Yufeng , Righi, Ariete , Rodriguez-Nieva, Joaquin F. , Colombo, Luigi , Ruoff, Rodney S. , Pimenta, Marcos A. , Fantini, Cristiano
Suh, Yung Doug , Schenter, GK , Zhu, LY , Lu, HP
Yu, PY , Su, ZP , Kim, DS , Khim, JS , Lim, YS , Yee, YH , Cho, YH , Lee, JS , Lee, JH , Chang, JS , et al
Yahng, JS , Jho, YD , Yee, KJ , Oh, E , Woo, JC , Kim, DS , Sanders, GD , Stanton, CJ
Cao, Ruiguo , Thapa, Ranjit , Kim, Hyejung , Xu, Xiaodong , Kim, Min Gyu , Li, Qing , Park, Noejung , Liu, Meilin , Cho, Jaephil
Park, Sun-Young , Lee, Young-Shin , Kwon, Oh Hoon , Jang, Du-Jeon
Anonymous