Showing results 4 to 37 of 37
Zhu, Yanwu , Murali, Shanthi , Stoller, Meryl D. , Ganesh, K. J. , Cai, Weiwei , Ferreira, Paulo J. , Pirkle, Adam , Wallace, Robert M. , Cychosz, Katie A. , Thommes, Matthias , et al
Park, Sungjin , Ruoff, Rodney S.
Kim, Hyun Ho , Kang, Boseok , Suk, Ji Won , Li, Nannan , Kim, Kwang S. , Ruoff, Rodney S. , Lee, Wi Hyoung , Cho, Kilwon
Chen, Xianjue , Li, Wei , Luo, Da , Huang, Ming , Wu, Xiaozhong , Huang, Yuan , Lee, Sun Hwa , Chen, Xiong , Ruoff, Rodney S.
Zhang, Shaolin , Thuy Hang Nguyen , Zhang, Weibin , Park, Youngsin , Yang, Woochul
Chang, Dong Wook , Choi, Hyun-Jung , Jeon, In-Yup , Baek, Jong-Beom
Gurzeda, Bartosz , Kim, Tae In , Arsakay, Madi , Choe, Myeonggi , Lee, Sun Hwa , Lee, Zonghoon , Min, Seung Kyu , Ruoff, Rodney S.
Kim, Jongkyoung , Yu, Je Min , Jang, Wonsik , Lee, Jinyoung , Kim, Hyoseok , Kim, Hyeongjun , Lee, Ji Eun , Ding, Xingyu , Zhang, Kelvin H. L. , Kwak, Sang Kyu , et al
Cho, Seungho , Jang, Ji-Wook , Park, Juwon , Jung, Sungwook , Jeong, Sanghwa , Kwag, Jungheon , Lee, Jae Sung , Kim, Sungjee
Chang, Haixin , Cheng, Jinsheng , Liu, Xuqing , Gao, Junfeng , Li, Mingjian , Li, Jinghong , Tao, Xiaoming , Ding, Feng , Zheng, Zijian
Liu, Fei , Jang, Min-Ho , Ha, Hyun Dong , Kim, Je-Hyung , Cho, Yong-Hoon , Seo, Tae Seok
Attia, Nour F. , Park, Jaewoo , Oh, Hyunchul
Jeon, I-Y , Kim, S-W , Shin, S-H , Jung, S-M , Baek, Jong-Beom
Fan, Xueliu , Chang, Dong Wook , Chen, Xuli , Baek, Jong-Beom , Dai, Liming
Attia, Nour F. , Hady, K. Abdel , Elashery, Sally E. A. , Hashem, H. M. , Oh, Hyunchul , Refaat, A. M. , Hady, Amany Abdel
Song, Sung Ho , Kim, Jung Mo , Park, Kwang Hyun , Lee, Dong Ju , Kwon, O.-Seok , Kim, Jin , Yoon, Hyewon , Chen, Xianjue
Zhang, Jie , Fan, Xueying , Meng, Xiaodong , Zhou, Ji , Wang, Manyun , Chen, Shang , Cao, Yawen , Chen, Yu , Bielawski, Christopher W. , Geng, Jianxin
Kim, Min Sung , Lamichhane, Bipin , Lee, Ju-Hyeon , Bae, Jin-Gyu , Heo, Jeong Yeon , Lee, Hyeon Jeong , Kattel, Shyam , Lee, Ji Hoon
Kwak, Jinsung , Kwon, Tae-Yang , Chu, Jae Hwan , Choi, Jae-Kyung , Lee, Mi-Sun , Kim, Sung Youb , Shin, Hyung-Joon , Park, Kibog , Park, Jang-Ung , Kwon, Soon-Yong
Stoller, Meryl D. , Magnuson, Carl W. , Zhu, Yanwu , Murali, Shanthi , Suk, Ji Won , Piner, Richard , Ruoff, Rodney S.
Xu, Linli , Xiao, Linhong , Jia, Pan , Goossens, Karel , Liu, Peng , Li, Hui , Cheng, Chungui , Huang, Yong , Bielawski, Christopher W. , Geng, Jianxin
Murali, Shanthi , Dreyer, Daniel R. , Valle-Vigon, Patricia , Stoller, Meryl D. , Zhu, Yanwu , Morales, Cornelio , Fuertes, Antonio B. , Bielawski, Christopher W. , Ruoff, Rodney S.
Hazarika, Ankita , Deka, Biplab K. , Kim, DoYoung , Kong, Kyungil , Park, Young-Bin , Park, Hyung Wook
Yoon, Taeseung , Kim, Kwang S.
Jiang, Yi , Ryu, Gyeong Hee , Joo, Se Hun , Chen, Xiong , Lee, Sun Hwa , Chen, Xianjue , Huang, Ming , Wu, Xiaozhong , Luo, Da , Huang, Yuan , et al
Mohapatra, Debananda , Shin, Yujin , Ansari, Mohd Zahid , Kim, Youn-Hye , Park, Ye Jin , Cheon, Taehoon , Kim, Haekyoung , Lee, Jung Woo , Kim, Soo-Hyun
Yoon, Seong In , Ma, Kyung Yeol , Kim, Tae-Young , Shin, Hyeon Suk
Morimoto, Naoki , Suzuki, Hideyuki , Takeuchi, Yasuo , Kawaguchi, Shogo , Kunisu, Masahiro , Bielawski, Christopher W. , Nishina, Yuta
Dreyer, Daniel R. , Murali, Shanthi , Zhu, Yanwu , Ruoff, Rodney S. , Bielawski, Christopher W.
Kwon, Jiyoung , Lee, Sun Hwa , Park, Kwang-Hyun , Seo, Dong-Hwa , Lee, Jinsup , Kong, Byung-Seon , Kang, Kisuk , Jeon, Seokwoo
Choi, Eun-Kyung , Jeon, In-Yup , Shin, Yeon-Ran , Baek, Jong-Beom
Choi, Yunseong , Lee, Junghyun , Seo, Jihyung , Jung, Seungon , Kim, Ungsoo , Park, Hyesung
Lee, Jung-Soo , Ahn, Hyo-Jin , Yoon, Jong-Chul , Jang, Ji-Hyun
Zhang, Hanyang , Park, Sung O. , Seo, Jae Hong , Joo, Se Hun , Huang, Ming , Wang, Chunhui , Wang, Meihui , Kwak, Sang Kyu , Ruoff, Rodney S.
Anonymous