Showing results 29 to 88 of 125
Yoo, Changho , Dodge, Henry M. , Farquhar, Alexandra H. , Gardner, Kristen E. , Miller, Alexander J. M.
Shin, HyeonOh , Lee, Kangmin , Mun, Jinhong , Roh, Deok-Ho , Hwang, Eunhye , Park, Jeonghwan , Lee, Geunsik , Seo, Kwanyong , Kwon, Tae-Hyuk
Seo, Jinwon , Lee, Stanfield Y. , Bielawski, Christopher W.
Kwon, Sung Hyun , Lee, So Young , Kim, Hyoung-Juhn , Jang, Seung Soon , Lee, Seung Geol
Noh, Hyuk-Jun , Liu, Shenghong , Yu, Soo-Young , Fan, Qinghua , Xiao, Feng , Xu, Jiantie , Jeon, In-Yup , Baek, Jong-Beom
Kim, Hong Mo , Jeon, In-Yup , Choi, In Taek , Kang, Sung, Ho , Shin Sun-Hee , Jeong, Hu Young , Ju, Myung-Jong , Baek, Jong-Beom , Kim, Hwan Kyu
He, Hui , Niu, Wei , Asl, Nina Mahootcheian , Salim, Jason , Chen, Rongrong , Kim, Youngsik
Kim, Changmin , Kim, Jeongwon , Joo, Sangwook , Bu, Yunfei , Liu, Meilin , Cho, Jaephil , Kim, Guntae
Kim, Junhee , Jung, Cho-long , Kim, Minsoo , Kim, Soomin , Kang, Yoonmook , Lee, Hae-seok , Park, Jeonghee , Jun, Yongseok , Kim, Donghwan
Thangavel, Pandiarajan , Kim, Guntae , Kim, Kwang S.
Park, Hyungmin , Li, Xiaxi , Lai, Samson Y , Chen, Dongchang , Blinn, Kevin S , Liu, Mingfei , Choi, Sinho , Park, Soojin , Liu, Meilin , Bottomley, Lawrence A
Borse, Pramod H. , Jang, Jum Suk , Lee, Jae Sung , Khan, F. Nawaz , Ha, Myoung Gyu , Kim, Jong Pil , Bae, Jong Seong , Jeong, Euh Duck , Kim, Hyun Gyu
Kim, Nam-In , Sa, Young Jin , Cho, Sung-Hwa , So, Insub , Kwon, Kyungjung , Joo, Sang Hoon , Park, Jun-Young
Li, D. , Ding, Feng
Jang, Jum Suk , Li, Wei , Oh, Se Hyuk , Lee, Jae Sung
Kim, Jin Hyun , Lee, Byeong Jun , Wang, Ping , Son, Min Hye , Lee, Jae Sung
Lee, Geon Hee , Lee, Min Hee , Kim, Youngkwon , Lim, Hyung-Kyu , Youn, Duck Hyun
Chen, Lulu , Jang, Haeseong , Kim, Min Gyu , Qin, Qing , Liu, Xien , Cho, Jaephil
Qin, Qing , Jang, Haeseong , Wang, Yimeng , Zhang, Lijie , Li, Zijian , Kim, Min Gyu , Liu, Shangguo , Liu, Xien , Cho, Jaephil
Thangavel, Pandiarajan , Ha, Miran , Kumaraguru, Shanmugasundaram , Meena, Abhishek , Singh, Aditya Narayan , Harzandi, Ahmad M. , Kim, Kwang S.
Dreyer, Daniel R. , Jarvis, Karalee A. , Ferreira, Paulo J. , Bielawski, Christopher W.
Jeon, In-Yup , Kim, Hong Mo , Choi, In Taek , Lim, Kimin , Ko, Jaejung , Kim, Jae Cheon , Choi, Hyun-Jung , Ju, Myung Jong , Lee, Jae-Joon , Kim, Hwan Kyu , et al
Tiwari, Jitendra N. , Harzandi, Ahmad M. , Ha, Miran , Sultan, Siraj , Myung, Chang Woo , Park, Hyo Ju , Kim, Dong Yeon , Thangavel, Pandiarajan , Singh, Aditya Narayan , Sharma, Pankaj , et al
Voiry, Damien , Yang, Jieun , Kupferberg, Jacob , Fullon, Raymond , Lee, Calvin , Jeong, Hu Young , Shin, Hyeon Suk , Chhowalla, Manish
Kim, Su-Jin , Cho, Yu Kyung , Seok, Jeesoo , Lee, Nam-Suk , Son, Byungrak , Lee, Jae Won , Baik, Jeong Min , Lee, Chongmok , Lee, Youngmi , Kim, Myung Hwa
Kim, Kyoungho , Hwang, Soo Min , Park, Jeong-Sun , Han, Jinhyup , Kim, Junsoo , Kim, Youngsik
Ju, Young-Wan , Yoo, Seonyoung , Guo, Limin , Kim, Changmin , Inoishi, Atsushi , Jeong, Hu Young , Shin, Jeeyoung , Ishihara, Tatsumi , Yim, Sung-Dae , Kim, Guntae
Yuan, Qinghong , Ding, Feng
Kim, Junyoung , Jun, Areum , Gwon, Ohhun , Yoo, Seonyoung , Liu, Meilin , Shin, Jeeyoung , Lim, Tak-Hyoung , Kim, Guntae
Lim, Hankwon
Li, Feng , Bu, Yunfei , Han, Gao-Feng , Noh, Hyuk-Jun , Kim, Seok-Jin , Ahmad, Ishfaq , Lu, Yalin , Zhang, Peng , Jeong, Hu Young , Fu, Zhengping , et al
Harzandi, Ahmad M. , Shadman, Sahar , Ha, Miran , Myung, Chang Woo , Kim, Dong Yeon , Park, Hyo Ju , Sultan, Siraj , Noh, Woo-Suk , Lee, Wanggeun , Thangavel, Pandiarajan , et al
Yoon, Ki-Yong , Lee, Kyung-Bok , Jeong, Jaehoon , Kwak, Myung-Jun , Kim, Dohyung , Roh, Hee Yoon , Lee, Ji-Hoon , Choi, Sung Mook , Lee, Hosik , Yang, Juchan
Kwon, Ohhun , Sengodan, S , Lim, Chaehyun , Jeong, Hu Young , Shin, Jeeyoung , Ju, Young-Wan , Kim, Guntae
Choe, Myeonggi , Chung, Handolsam , Kim, Wonjun , Jang, Younggeun , Wang, Zhaoying , Lee, Zonghoon
Jeong, Da Sol , Shin, Hyeon Suk , Yang, Jieun
Sultan, Siraj , Kim, Jin Hyun , Kim, SeungHyeon , Kwon, Youngkook , Lee, Jae Sung
Cho, Sujee , Park, Chungseong , Jeon, Mingyu , Lee, Jae Hwa , Kwon, Ohmin , Seong, Seoyeon , Kim, Jihan , Kim, Il-Doo , Moon, Hoi Ri
Liu, HuiHui , Jang, Haeseong , Wang, Yu , Kim, Min Gyu , Li, Haisen , Qin, Qing , Liu, Xien , Cho, Jaephil
Shin, Hyeon-Ji , Kwak, Won-in , Aurbach, Doron , Sun, Yang-Kook
Anand, Rohit , Nissimagoudar, Arun S. , Umer, Muhammad , Ha, Miran , Zafari, Mohammad , Umer, Sohaib , Lee, Geunsik , Kim, Kwang S.
Kwak, Won-Jin , Hirshberg, Daniel , Sharon, Daniel , Afri, Michal , Frimer, Aryeh A. , Jung, Hun-Gi , Aurbach, Doron , Sun, Yang-Kook
Kim, Hee Jun , Kim, Sang Heon , Kim, Sun-Woo , Kim, Jin-Kyeom , Cao, Chentian , Kim, Yongchul , Kim, Ungsoo , Lee, Geunsik , Choi, Jae-Young , Oh, Hyung-Suk , et al
Williams, Kyle A. , Boydston, Andrew J. , Bielawski, Christopher W.
Bunjes, Ole , Hedman, Daniel , Rittmeier, Alexandra , Paul, Lucas A. , Siewert, Inke , Ding, Feng , Wenderoth, Martin
Lee, Jae Seong , Han, Gao-Feng , Baek, Jong-Beom
Li, Feng , Kweon, Do Hyung , Han, Gao-Feng , Noh, Hyuk-Jun , Che, Wei , Ahmad, Ishfaq , Jeong, Hu Young , Fu, Zhengping , Lu, Yalin , Baek, Jong-Beom
Gogoi, Gautam , Saikia, Pinku , Baruah, Manash J. , Lee, Seonghwan , Park, Young-Bin , Dutta, Rupjyoti , Bania, Kusum K.
Wang, Shuai , Nam, Gyutae , Li, Ping , Jang, Haeseong , Wang, Jia , Kim, Min Gyu , Wu, Zexing , Liu, Xien , Cho, Jaephil
Bae, Sanghyun , Kim, Dongseok , Kim, Hyunwoo , Gu, Minsu , Ryu, Jungki , Kim, Byeong‐Su
Seo, Dong Hwa , Kim, Hyun You , Ryu, Ji Hoon , Lee, Hyuck Mo
Park, Joon Woo , Lee, Ju Seong , Min, Chan Ho , Lee, Hyun Seok , Ryu, Ji Hoon , Seo, Dong Hwa , Lee, Hyuck Mo
Ryu, Jaechan , Park, Joohyuk , Park, Jihan , Kim, Min Gyu , Park, Minjoon
Seo, Bora , Jung, Gwan Yeong , Lee, Se Jeong , Baek, Du San , Sa, Young Jin , Ban, Hyeong Woo , Son, Jae Sung , Park, Kiyoung , Kwak, Sang Kyu , Joo, Sang Hoon
Tiwari, Jitendra N. , Sultan, Siraj , Myung, Chang Woo , Yoon, Taeseung , Li, Nannan , Ha, Miran , Harzandi, Ahmad M. , Park, Hyo Ju , Kim, Dong Yeon , Chandrasekara, S. Selva , et al
Ahn, Eeungjin , Kim, Byeong-Su
Park, Jinwoo , Jeon, Dasom , Kang, Yunseok , Ryu, Jungki , Lee, Dong Woog
Liu, Jianfeng , Cunning, Benjamin V. , Daio, Takeshi , Mufundirwa, Albert , Sasaki, Kazunari , Lyth, Stephen M.
Chen, Dan , Zhao, Xin , Chen, Shanshan , Li, Huifeng , Fu, Xinning , Wu, Qingzhi , Li, Shipu , Li, Yu , Su, Bao-Lian , Ruoff, Rodney S.
Anonymous